Cyklistická Liga Martin 2017

Priatelia, predstavujeme vám 7. ročník regionálnej cyklistickej ligy. Ostáva 12 dní do zahájania prvého kola, ktoré sa uskutoční 26. apríla na trati Štiavnička cez Jased.

Cyklistická liga je v regióne Martin organizovaná od roku 2011, kedy s týmto konceptom, ktorý je známy vo viacerých regiónoch na Slovensku, prišiel Ján Holiga z KBL ŠKP Martin. Pod jeho vedením bolo úspešne zorganizovaných šesť ročníkov tejto súťaže.

Jedná sa o sériu modelových pretekov, ktoré slúžia ako jedinečný tréning na získanie výkonu a taktických znalostí z cestnej cyklistiky. Nejeden martinský cyklista vyrástol práve vďaka účasti na týchto tréningových pretekoch. Pravidelnými účastníkmi sú všetci cyklisti a cyklistky bez rozdielu veku alebo kategórie.

V poradí 7. ročník organizuje novo vzniknutá cyklistická skupina Cyklisti Martin, ktorá má za úlohu združovať všetkých cyklistov z nášho regiónu a okolia. Všetky kolá budú dopredu oznamované na tejto stránke, Facebook a Strava skupine Cyklisti Martin, takže pokiaľ nás budete sledovať neunikne vám upozornenie na žiadne kolo.
Výsledky a ďalšie informácie budú spostredkované prostredníctvom sekcií “Aktuality” a “Liga”.

Tešíme sa na vašu účasť.

Cyklisti Martin
www.facebook.com/cyklistimt
www.strava.com/clubs/cyklistimt