Ako dopadol Jarný šprint na Bystričke?

Cyklisti Martin sa predstavili tentoraz na preteku pre horské a krosové bicykle. Obec Bystrička pri Martine hostila už 8. ročník známej časovky jednotlivcov, ktorú organizuje cyklistické združenie Beer Inside Team.

Za náš tím sa preteku zúčastnili Michal Chalupčík v kategórii Muži 30-39 rokov, a Viktor Feťko v mladšej kategórii Muži 18-29 rokov. Tento raz cyklisti nebojovali len s časomierou, ale aj s upršaným a chladným počasím.
Chalanom sa bedne asi zapáčili a aj na druhom preteku v sezóne obsadili najvyššie umiestnenia. Viktor Feťko skončil vo svojej kategórii na 3. mieste s časom 16 minút 42 sekúnd a Michal Chalupčík.. chvíľka napätia.. vo svojej kategórii zvíťazil a obsadil 1. miesto s časom 16 minút 6 sekúnd. Chalanom za ďalšie vynikajúce výsledky gratulujeme.

Absolutným víťazom pretekov sa stal Matúš Jurečka z klubu ŠK Zniev s časom 15 minút 20 sekúnd.

Ďakujeme organizátorom za ďalší zvládnutý ročník, a tešíme sa na tento pretek aj v ďalšej sezóne.