CLMT 2017, Výsledky 2. kola

Vážení priatelia,

V stredu 10. mája sme spoločne odštartovali 7. ročník našej cyklistickej ligy. Cyklistická liga Martin začala tento rok 2. kolom, časovkou jednotlivcov, ktorá sa odohráva v obci Belá-Dulice.

Na trati sa predstavilo 16 pretekárov, a aj napriek chladnému počasiu si zmerali sily na 9,1km okruhu. Ako jedna z mála regionálnych súťaží, sa môžeme pochváliť medzinárodnou účasťou, a aj tentokrát s nami pretekali nórski cyklisti. Rovnako sme radi, že nás navštívili aj ligoví nováčikovia, a dúfame, že sa spoločne uvidíme aj na ďalších kolách.

Najväčšiu silu z pretekárov predviedol Michal Podhradský, ktorý s časom 0:13:41, o priemernej rýchlosti 39,9km/h zvíťazil, a tým sa stáva lídrom celkového poradia, za čo mu úprimne gratulujeme. Rovnako je to Michalove prvé víťazstvo v martinskej cyklistickej lige. Celú výsledkovú listinu nájdete v PDF dokumentoch, na konci tohto článku.

Liga bude pokračovať 3. kolom, ktoré sa uskutoční v sobotu 27. mája, so štartom o 10:00. Pretek sa odohrá na rovnakej trati ako časovka, ale tento raz skupinový pretek na piatich okruhoch.

Tešíme sa na vašu účasť.

Prikladáme sľúbené výsledky.
Výsledky 2. kola
Celkové poradie