CLMT 2017, Výsledky 4. kola

Súboje o ligový titul na cestách v Turci pokračovali 4. kolom, na obľúbenej trati Pyreneje po Diel. Na 39 kilometroch, so záverečným stúpaním, si tentokrát zmeralo sily 16 pretekárov.

Tempo začalo byť svižné hneď od štartu, čo spôsobilo, že na prvej časti trati sa vytvárali úniky, ktoré vôbec nebolo jednoduché zneškodňovať. Týmto sme včerajšie kolo posunuli trochu na náročnejší level, ale radi by sme poďakovali všetkým pretekárom, ktorí sa zúčastnili. Nie je dôvod sa znepokojovať pre tých, ktorým to ušlo, pretože už iba účasťou na týchto tréningových pretekoch, vám výkon na verejné preteky vzrastie na nadpriemerné výsledky.

Po všetkých pokusoch sa čelná skupina 11-tich pretekárov dala za obcou Rudno dokopy, a po menšom roztiahnutí na Jasenovskom stúpaní, spoločne dorazili pretekári do Kľačna na záverečný kopec. Tu už výkony narobili svoje, a po všetkých bojoch na prvom mieste dorazil do cieľa Viktor Feťko, ktorý v záverečnom šprinte predbehol Patrika Kubalu, ktorý obsadil druhé miesto. Ostatní pretekári postupne prichádzali do cieľa, a rozdeľovali si body do celkového poradia.

Výsledky po včerajšom kole vyzerajú nasledovne.

Celkové poradie rozdelilo pretekárov po 4. kole, na nasledujúce priečky.

Sľúbenú lotériu o produkty spoločnosti Enervit, získava po losovaní číslo 14, s ktorým do cieľa dorazil Igor Galčík, ktorý sa môže tešiť na iontový práškový nápoj G sport, a dve tyčinky Power Sport.

Víťazom gratulujeme, ďakujeme všetkým za účasť. Tešíme sa na vás nabudúce, a zavolajte aj kamarátov.