CLMT 2017, Výsledky 5. kola

Nevieme či sa to stalo pravidlom, ale opäť sa na štart cyklistickej ligy postavilo 16. pretekárov, v 5. kole na Martinské hole.

Stúpanie na Martinské hole je v našom regióne ikonické, a je to jedna z najkrajších možností vyskúšať si cyklistiku na kopci kategórie HC. Rovnakú úroveň kopcov zvládajú aj profesionálni cyklisti, na najväčších cyklistických podujatiach Grand Tours.

Včerajšie kolo opäť prilákalo nových cyklistov, ktorí si prišli vyskúšať našu ligu, z čoho sa úprimne tešíme, a veríme, že sa uvidíme aj nabudúce.

Zo všetkých pretekárov najväčšiu silu v 11 km stúpaní predviedol Patrik Kubala, ktorý s vynikajúcim časom 37 minút, 18 sekúnd, o priemernej rýchlosti 17,69 km/h už druhý krát po sebe na Martinských holiach zvíťazil.

Výsledky 5. kola môžete vidieť v nasledujúcej tabuľke.

vysledky_5

Po 5. kole to v celkovom poradí vyzerá na prvých troch miestach naledovne:
1. CHALUPČÍK Michal, 67 bodov
2. FEŤKO Viktor, 62 bodov
3. KUBÍK Michal, 49 bodov

Kompletné celkové poradie sa nachádza v tabuľke
https://cyklistimt.files.wordpress.com/2017/06/celkove_poradie1.pdf.

Po týždni cyklistických pretekov, o ktorých sme písali v minulom članku, na vás bude 5. júla čakať 6. kolo na trati Okruhy Kalníky. Pri tomto kole spozornite, pretože sa bude jednať o časť trate, na ktorej bude 22. júla zorganizovaná prvá z dvoch etáp cyklistických pretekov Turčianske Okruhy, ktoré prvý krát vo svojom účinkovaní predstavia aj kategóriu HOBBY pre verejnosť.

Ďakujeme za pozornosť cyklistom aj fanúšikom našej stránky, a tešíme sa na vás nabudúce.