CLMT 2017, 7. kolo, Štiavnička cez Jased

Martinská cyklistická liga sa nám prehúpla do druhej polovice, a čaká na nás trať, na ktorej sme tento rok ešte nepretekali. Trať Štiavnička cez Jased bola prerušená v prvom kole, z dôvodu zlého počasia. Tentokrát však nič nestojí v ceste, a spoločne sa tešíme na začiatok druhej polovice sezóny. Favoriti sa v tabuľke už vykrištalizovali, tak nás čaká boj o celkové poradie ročníka 2017. To však nestojí v ceste nikomu, kto si chce s nami vyskúšať pretekanie, a ako vždy vás všetkých pozývame.

V auguste vás budú čakať v dvoch týždňoch dva veľké verejné martinské preteky v Kláštore pod Znievom a v Martine, preto máte vynikajúcu príležitosť na tréning. V kuloároch sa rozpráva, že väčšina martinských favoritov sa momentálne nachádza na dovolenke, resp. z iných dôvodov na najbližsie kolo nedorazia, tak využite príležitosť zabojovať o pekné umiestnenia. Samozrejme ako vždy v priateľskej atmosfére.

Vidíme sa v stredu, 19. júla, so štartom o 17.30, a zrazom 17:15 pri SAD Martin. Po štarte sa spoločne neutralizovane preseunieme po hlavnom ťahu pred obec Žabokreky, kde od začiatočnej tabuľe obce, môžeme vyštartovať ostrý pretek.