CLMT 2017, 7. kolo, Výsledky

Na štart 7. kola martinskej cyklistickej ligy sa postavilo ako obvykle 16 pretekárov. Pretekalo sa na obľúbenej technickej a zvlnenej trati Štiavnička cez Jased. Opäť si prišli pretekanie vyskúšať ligoví nováčikovia, z čoho sme úprimne radi, a veríme, že tento trend bude pokračovať aj nabudúce.

Zatiaľ každé kolo v aktuálnom ročníku vyhral vždy iný pretekár, čo robí ligu veľmi vyrovnanou súťažou, a zo všetkých ročníkov pravdepodobne najpestrejšou. V stredu sa po prvých nástupoch pretekárov, a delenia v kopcoch vytvorila vpredu trojčlenná skupina, ktorá pokračovala až k poslednému stúpaniu v obci Sklabinský Podzámok. Tu predviedol nástup Michal Chalupčík, ktorý tesný náskok nad druhým Michalom Podhradským držal 8 km v sólo jazde až do cieľa. Na tomto úseku Michal Chalupčík unikal priemernou rýchlosťou 47,2 km/h. Úspešným nástupom v kopci si Mišo pripísal na účet svoje prvé víťazstvo v martinskej cyklistickej lige. Za skvelý výkon gratulujeme.

Ani ostatní pretekári si neprišli nakrátko, a či už zábavou alebo tréningom, nazbierali dôležité skúsenosti do ďalších cyklistických súbojov. V nastavenom trende veríme, že v blížiacom sa martinskom cyklomaratóne zostavíte minimálne prvých 16 umiestnení :D.

Tu už pridávame výsledky 7. kola súťaže:

Bez názvu

Vidíme sa v 8. kole, 2. augusta, na trati Okruhy Belá, ktoré tentoraz budú končiť na vrchole belianskeho kopca.