CLMT 2017, 8. kolo, Výsledky

Ako vždy, 16 pretekárov prišlo na ďalšie kolo martinskej cyklistickej ligy. Začína to tak vyzerať, ako by sme rozdávali presný počet ligových miesteniek. Samozrejme to tak nieje a veríme, že hranicu 16 cyklistov už nabudúce prerazíme. Teší nás však, že sa vrátili bývalí účastníci minulých ročníkov, a rovnako k nám opäť zavítali nováčikovia.

V horúcom počasí sa cyklistky a cyklisti postavili na belianský okruh, po ktorom následoval slávne-neslávny belianský kopec, ktorý mal rozhodovať pretek. Prvý, kto porušil pravidlo striedajúcich sa víťazov v jednotlivých kolách, sa stal Patrik Kubala, ktorý po selekcii zostal v prvej skupine pretekárov, ktorá spoločne prišla k záverečnému stúpaniu. Paťo potvrdil perfektné výkony v kopcoch, a týmto vyhráva svoje 2. kolo v aktuálnom ročníku súťaže, za čo mu s radosťou gratulujeme. Vám ostatním ďakujeme za účasť, veríme, že ste si to užili, a dúfame vo vašu priazeň aj v najbližších kolách.

Vrchol sezóny a martinské preteky sa blížia, preto najbližší program vyzerá nasledovne:

Sobota, 12. augusta: 9. kolo cyklistickej ligy na trati Pyreneje po Diel
Sobota, 19. augusta: Slovenské Pyreneje, verejný pretek v Kláštore pod Znievom
Nedeľa, 27. augusta: Martinský cyklomaráton, verejný pretek
Utorok, 29. augusta: 10. kolo cyklistickej ligy, časovka jednotlivcov

Takže čo týždeň, to pretek.

Kompletné výsledky z včerajšieho kola vyzerajú takto:

Screen Shot 2017-08-03 at 00.11.54

V celkovom poradí sa do “žltého” oblieka Tomáš Dendis, ktorému držíme palce v ďalších kolách. Ostatní pretekári sa k sebe bodovo priblížili, a v lige môžeme očakávať napínavý súboj o celkové umiestnenia.

Takže vidíme sa v sobotu, 12. augusta, so štartom o 10:00, na trati Pyreneje po Diel.