CLMT 2017, Výsledky 10. kola

Druhú časovku v tejto sezóne sme naplánovali na jej koniec, aby mali cyklisti možnosť sa ukázať aj vo forme po letnom tréningu. Na štart sa postavilo štrnásť pretekárov, v perfektnom slnečnom počasí bez vetra. To sa aj prejavilo na výsledkoch, čo prinieslo veľmi rýchle časy. Najväčšiu silu proti časomiere spomedzi pretekárov predviedol Viktor Feťko, ktorému  na záver sezóny ako sa hovorí, ide karta. Do cieľa prišiel za 12 minút a 41 sekúnd, s priemernou rýchlosťou 43,05 km/h. Na meranom 9,1 km úseku okruhu Belá-Dulice, Necpaly, Belá-Dulice, svojím výkonom nastavil nový traťový rekord s najrýchlejším časom, ktorý doteraz držal Juraj Bellan z ročníka 2014 (12m52s).

Výsledky všetkých účastníkov vyzerajú nasledovne.

liga_10

V celkovom poradí sa na prvé miesto dostáva Michal Podhradský v závese Patrika Kubalu, a do tretice Viktor Feťko. Chalani si to pravdepodobne v posledných troch kolách rozdajú o celkové umiestnenia, pretože sa jedná doteraz asi o najtesnejší súboj v martinskej cyklistickej lige.

liga_poradie_10

My vás radi uvidíme aj na najbližšom kole v stredu 13. septembra, o 17:00, na novej trati so stúpaním do Sučianskej doliny.