Cyklistická liga, 2. kolo, Štiavnička cez Belú

Cyklistická liga bude pokračovať druhým kolom v stredu 2. mája. Štartovať budeme o 17:30 zo SAD Martin, kde sa začneme stretávať o 17:15.

Tak ako sme zaužívali minulý rok, na tejto trati štartujeme z Martina spoločne, a ľahkým skupinovým tempom prejdeme do obce Žabokreky, kde od začiatočnej tabule obce môžete začať naplno pretekať. Najprv sa ale presvedčte, či je celá skupina pohromade, aby ste si nevytvorili výhodu, ktorá by mohla na križovatke v Koštanoch nad Turcom vzniknúť.

Trať je oproti minulým ročníkom zmenená, a do Turčianskeho Jasena pôjdeme hneď z obce Belá-Dulice, cez slávny Belianský kopec.

Podrobnú trať nájdete na nasledujúcom odkaze https://www.bikemap.net/sk/r/3927977/. Pre tých, ktorí naše cesty nepoznajú, je dôležité si naštudovať hlavne križovatky, ktoré sa na trati objavia, v čom vám určite pomôže Google Maps so Street View: https://goo.gl/maps/zNnVXQyvkiP2.

Cieľ je za obcou Tomčany smerom do Martina, a na trati bude vyznačená cieľová čiara so 100m značkou.

Liga začala prvým kolom výborne, s vynikajúcou atmosférou. Preto vás radi uvidíme a nováčikov privítame aj v druhom kole.