Cyklistická liga, Výsledky 11. kola

Na Martinské hole sa rozhodlo súťažiť 10 pretekárov, a tak zavŕšili predposledné kolo martinskej cyklistickej ligy, ktorá sa blíži k svojmu záveru. Na trati do “čistého” stúpania sa tentoraz darilo najlepšie Matúšovi Jurečkovi, spoločne s Patrikom Kubalom, ale prvý menovaný v závere ukázal väčšie sily. Na treťom mieste dorazil Tomáš Kojtal so zvolenou MTB technikou. Rovnako sme mali na trati aj ďalšieho pretekára na MTB, takže ak v budúcnosti budú fanúšikovia horskej cyklistiky, uvažovať o účasti, tak trať na Martinské hole bude ideálna voľba ísť s nami.

Výsledky 11. kola vyzerajú nasledovne:

Screen Shot 2018-09-06 at 19.47.35.png

V celkovom poradí máme už rozhodnuté o víťazovi aktuálneho ročníka, kde s čistým štítom zvíťazí po budúcom kole Michal Podhradský, ktorý konzistentne nazbieral doposiaľ najviac bodov, a už ho nik nemôže ohroziť. Celkové poradie martinskej cyklistickej ligy sa nachádza v tabuľke CLMT_2018_Poradie. V poslednom kole sa ešte rozhodne o 2. a 3. priečke celkového poradia.

Screen Shot 2018-09-06 at 20.04.08

Posledné kolo je na programe v stredu, 19. septembra, kde oceníme troch najlepších cyklistov ligy, a rozlúčime sa so sezónou. Všetkých vás pozývame, a rovnako aj tých, ktorí ešte ligu nenavštívili.